O Nas

Nails Salon in Warszawa

Jesteśmy dumni z tego, że Fifth Avenue od ponad 10 lat jest w czołówce branży salonów beauty w Irlandii. Oferujemy szeroki zakres usług i zabiegów we wszystkich naszych salonach, w tym luksusowe zabiegi na twarz, woskowanie, masaże, a także zabiegi na dłonie i stopy.

Mamy cztery salony w Irlandii - dwa w Dublinie i dwa w Cork oraz jeden w Wilnie i jeden w Warszawie, z których każdy oferuje niepowtarzalne, luksusowe i relaksujące doświadczenia.

NASZ PERSONEL

Kluczem do sukcesu jest zadowolenie naszego klienta. Rekrutujemy tylko najlepszych techników usług kosmetycznych i kosmetologów, dla których praca jest pasją.

NASZE PRODUKTY

Oferujemy szeroki wybór lakierów OPI, wraz z pełną paletą kolorów hybrydowych Shellac - CND, a także lakiery utrzymujące się do tygodnia na paznokciach - CND Vinlylux, które są również dostępne do nabycia, w każdej recepcji salonu.

Mając na względzie potrzeby naszych klientów opracowaliśmy własną markę Fifth Avenue złuszczających peelingów do ciała, odżywczych kremów do rąk, głęboko nawilżających kremów do stóp, które są tworzone wyłącznie dla nas w Niemczech.

By sprostać wymaganiom naszych klientów zaopatrujemy się w produkty najwyższej jakości. Nasz salon w Irlandii jest jednym z niewielu w kraju, które pracują na luksusowej, francuskiej marce Carita symbolizującej piękno, luksus, kobiecość i najwyższej klasy profesjonalną pielęgnację twarzy.